The Blight Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Blight Clan Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pieteikums

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pavests

Pavests


Posts : 10
Join date : 2013-08-30

Pieteikums Empty
PostSubject: Pieteikums   Pieteikums EmptyMon Sep 09, 2013 1:16 pm

Sveiki !
Ilgi un dikti mēs ar savējiem domājām ko darīt , vai taisīt CP vai joinot kādā,
Beigu beigās ņemot vērā ka visiem ir savas privātas dzīves , studijas, darbs, bērni !
Izlēmām par to ka vislabāk būtu pievienoties tieši jūsu klanam , jo kā saprotu nav jums CP sistēmas, un lielākā daļa no klana ir latvieši!
Ko es varu pašlaik pateikt par mūsu nepilno CP vai spēlētāju grupiņas kas grib spēlēt uz DEX
Vecums: 20 - 27
Visi latvieši varbūt iespējams kāds Būlgāris arī mums pievienosies !
Klases : OL/ SWS/ BD / SE / DB / PW / un vel 3-4 cilvēkiem nav līdz galam izlemts!
Rakstat man skype - Pavests666

Intresē cik un kādas klases jums jau ir klanā, varbūt kāda īpaši pietrūkst !
Back to top Go down
Ekso

Ekso


Posts : 73
Join date : 2012-10-03
Age : 37
Location : IT, MOS, HS

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyMon Sep 09, 2013 1:20 pm

wow, normāls barš latviešu, vienīgi mums klanā ir aŗī ārzemnieki, klana čats angliski. Welcome.
Back to top Go down
Pavests

Pavests


Posts : 10
Join date : 2013-08-30

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyMon Sep 09, 2013 1:51 pm

Ekso wrote:
wow, normāls barš latviešu,  vienīgi mums klanā ir aŗī ārzemnieki, klana čats angliski. Welcome.


Ar angļu valodu mums nav problēmas, un kā jau rakstiju iespējams līdzi parausim kādu arzemnieku! Kas svarīgākais tas ka lai visiem kopā ir intresanti un draudzīgi kopā spēj saspēlēties!
Back to top Go down
Ekso

Ekso


Posts : 73
Join date : 2012-10-03
Age : 37
Location : IT, MOS, HS

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyMon Sep 09, 2013 2:07 pm

Pavests wrote:
Ekso wrote:
wow, normāls barš latviešu,  vienīgi mums klanā ir aŗī ārzemnieki, klana čats angliski. Welcome.

Ar angļu valodu mums nav problēmas, un kā jau rakstiju iespējams līdzi parausim kādu arzemnieku! Kas svarīgākais tas ka lai visiem kopā ir intresanti un draudzīgi kopā spēj saspēlēties!
ja vēlaties pievienoties mūsu skype chatam uzaicini mani skype - ran_dmcx3 es pievienošu Tevi un varēsi tālāk visus nācējus savienot lai var kopēji iepazīties, parunāt utt.
Back to top Go down
auditekk




Posts : 101
Join date : 2012-09-20

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyTue Sep 10, 2013 4:06 am

jūs bijāt tas mumbles bars ar babaju vai daces bars ? Very Happy vai ari abi divi (atmiņa pieklibo)?
Back to top Go down
Pavests

Pavests


Posts : 10
Join date : 2013-08-30

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyTue Sep 10, 2013 6:43 am

auditekk wrote:
jūs bijāt tas mumbles bars ar babaju vai daces bars ? :Dvai ari abi divi (atmiņa pieklibo)?
Principā nezinu par kuru laiku tu domā, bet manuprāt liela daļa vispār tai laikā nespēlēja, es spēlēju ar daces baru Very Happy(nezinaju ka viņai bija bars Very Happy ) bet par pārējiem neesmu pārliecināts!. Un kas ir babaja bars Very Happy ?
Back to top Go down
auditekk




Posts : 101
Join date : 2012-09-20

Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums EmptyTue Sep 10, 2013 6:37 pm

Pavests wrote:
auditekk wrote:
jūs bijāt tas mumbles bars ar babaju vai daces bars ? :Dvai ari abi divi (atmiņa pieklibo)?
Principā nezinu par kuru laiku tu domā, bet manuprāt liela daļa vispār tai laikā nespēlēja, es spēlēju ar daces baru Very Happy(nezinaju ka viņai bija bars Very Happy) bet par pārējiem neesmu pārliecināts!. Un kas ir babaja bars Very Happy?
muds sparrows un tur vel kkas bija :d
Back to top Go down
Sponsored content





Pieteikums Empty
PostSubject: Re: Pieteikums   Pieteikums Empty

Back to top Go down
 
Pieteikums
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pieteikums
» Pieteikums

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Blight Clan :: Recruitment :: Recruitment-
Jump to: